Znajomosc amxx co to jest

Kiedy zaczynamy książkę z enova system, zawsze mamy już o nim jedne wiedze oraz wyrobione zdanie. Jednak jak toż chodzi z jakimś nowym doświadczeniem, przechodzimy kilka faz poznania. Poczynając od nieświadomej nieumiejętności, gdy na ślepo staramy się dotrzeć do końcu, błądząc w zakamarkach struktury, o jakiej nie mamy pojęcia. Wchodzimy w jeszcze nowe pułapki i wprowadzamy się w ścisłe i naturalne zaułki.

Zbieranie wiedzy Jak dość się porozbijamy na ślepo i tworzymy rozpoznawać zagrożenia, chorujemy na moment świadomej nieumiejętności. Szukamy poradników bądź wyjątkowego przewodnictwa. Zbieramy umiejętność oraz krok po kroku, staramy się przynosić ją w życie. Bardzo łatwy etap. Zaczynamy się utartymi ścieżkami, razem z opisanymi wzorami. Pasmo niekończących się sukcesów. Ciągle zdobywamy kolejną świadomość oraz od czasu do momentu jest próba zastosowania jej. Zaliczamy wpadki i znowu trzeba powrócić do tutorialu. Czasem grzebać dość dokładnie w pogoni za informacją. Powtarzamy często też jedyne błędy, zdobywamy sprawdzenia i wypuszczamy na następny poziom. Przez ciągłe powtarzanie wpadamy w praktykę i osiągamy nieświadomej umiejętności. Wszystko w niniejszym okresie idzie jak po maśle. Nasza wiedza jest jeszcze większa. Nie boimy się poważnych wyzwań. Bywa, że także całą radą możemy działać maluczkim. Taka wiarę w nas rośnie. Natomiast są takie obszary, białe plamy, gdzie nasza noga więcej nie stąpała. Obszary mistrzostwa zarezerwowane dla konkretnej umiejętności. Wiedzy w naturalnej postaci. Umiejętności i pewności absolutnej. Tak przebiegają wszystkie procesy poznawcze niezwiązane z naszymi umiejętnościami. Procesy, jakich nie ogranicza się z żadną dziedziną.

Poznawanie struktur systemu Tak i się dzieje z systemem. Jak wszą strukturę trzeba poznać. Trzeba zwiedzić miejsca oryginalne natomiast te zwykłe też. I kiedy z jakiegoś narzędzia nabawić się "odcisków". Atutem jest oczywiście to, że możemy liczyć na wsparcie zespołu technicznego. Użyteczność systemu uznawana jest nadal nowymi wdrożeniami. O innowacyjności zaświadczają naoczni świadkowie. Niektórzy w euforii używają takich zobowiązań jak "rewolucja". Cokolwiek liczą na nauce, dowiemy się, biorąc sposób w bycie i traktując go, aż do osiągnięcia mistrzostwa.