Wspolna baza danych ktora umozliwia obsluge wszystkich dzialow firmy

Praktycznie każda dziedzina życia jest dziś zdominowana przez komputery. Sprzęt komputerowy towarzyszy nam wszędzie: w domu, w pracy, w szkole, w samochodzie. Nikogo już nie dziwi widok pasażerów w pociągu czy autobusie trzymających na kolanach włączonego laptopa, często jeszcze ze słuchawkami w uszach. Podstawowym narzędziem pracy w prawie każdej firmie, dużej czy małej, jest komputer. Dziś już nie wyobrażamy sobie życia bez niego.

Ale sprzęt komputerowy w firmie to nie wszystko. Żebyśmy mogli w pełni wykorzystać możliwości komputera potrzebujemy odpowiednich programów. Niewielka część z nich dostępna jest nieodpłatnie, ale za korzystanie z większości z nich musimy zapłacić. Trzeba też pamiętać, że nie możemy korzystać z nielegalnego oprogramowania, bez względu na to czy służy nam do celów służbowych czy na prywatny użytek.
Na rynku jest mnóstwo różnych oprogramowań. Jednym z nich jest program cdn optima. Program działa w środowisku Windows oraz Linux. Idealnie nadaje się do zarządzania zarówno małymi, jak i średnimi firmami. Jest najchętniej wybieranym programem. Umożliwia pracę na jednym stanowisku a także może działać w sieci. Ponieważ działa na jednej, wspólnej bazie danych umożliwia obsługę wszystkich działów firmy. Może działać zarówno w wersji online jak i offline. Jest dostosowany do obowiązujących przepisów prawa. Obsługuje programy sprzedażowe, przyspieszając znacznie proces sprzedaży, skraca czas obsługi klienta dzięki eliminowaniu powtarzających się czynności. Jeżeli jest taka potrzeba to udostępnia aktualne kursy walut. Program opitma zapewnia również sprawną pracę działu księgowości. Eliminuje ilość błędów podczas księgowania, pozwala naliczyć wynagrodzenie, obniża koszty działu księgowości. Świetnie sprawdza się także w obszarze zarządzania firmy. Pozwala na dokładną, kompleksową analizę różnych działów firmy. Umożliwia łatwe udostępnianie różnych dokumentów. Dzięki programowi cdn optima możemy także rozszerzyć sprzedaż produktów firmy o sprzedaż internetową.
Jeżeli rozważamy zakup programu optima to nie musimy kupować “kota w worku”. Firma umożliwia zamówienie na nośniku CD programu z pełną funkcjonalnością w wersji demonstracyjnej, którą możemy użytkować przez 60 dni. Możemy także wersję demo pobrać przez internet. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz i zostanie nam udostępniony program.