Szybkie krojenie na krajalnicach maga

Kto z nas nie marzy o tym, by wszystkie kromki były równe i takiej samej grubości. Przy pomocy noża mamy nie wielkie szanse na uzyskanie takiego efektu. Z pewnością z pomocą przyjdzie nam krajalnica.


Krajalnica jest urządzeniem, które doskonale sprawdza się zarówno w domu, jak i sklepie czy innym punkcie usługowym związanym z żywnością. Idealnie sprawdzają się również w barach i firmach kateringowych. Maga krajalnice to urządzenia do szybkiego krojenia wędlin, serów i pieczywa. Krajalnice maga wykonane są ze stali nierdzewnej. Materiał, z którego wykonane są te urządzenia, pozwala na łatwość czyszczenia i konserwacji.
Krajalnicy nie przysporzy kłopotów z obsługą, ponieważ jest ona prosta i bezpieczna. Podczas krojenia nie jest wymagane wkładanie wysiłku w dociskanie produktu. Wystarczy przesuwać stół podawczy. Krojenie na krajalnicach maga odbywa się w sposób grawitacyjny. Problemu nie przysporzy krojenie końcówek i resztek wędlin czy serów. W tym celu wystarczy zastosować płytę dociskową, która zapewni komfort krojenia i bezpieczeństwo pracownika.
Ze względu na bardzo ostre noże możliwe jest krojenie produktów bardzo miękkich, jak i bardzo twardych. Krajalnice te posiadają specjalną ostrzarkę, która zapewnia idealną ostrość noża krajalnicy.
Dzięki zastosowaniu tych rozwiązań krojenie staje się dokładne, szybkie i precyzyjne. Oczywiście możliwa jest też regulacja grubości, na jaką krojone będą produkty.
Jak widać warto zainwestować w taki sprzęt. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie zarówno dla sprzedawcy, jak i klientów odwiedzających sklep. Kolejki z pewnością ulegną skróceniu dzięki szybkiej i bezproblemowej możliwości krojenia produktów.
Inwestując w krajalnice warto przemyśleć wybór półautomatycznej. Krajalnica półautomatyczna posiada licznik krojonych plastrów. Jest to więc bardzo ciekawe i innowacyjne rozwiązanie.
Krajalnice mogą pracować ciągle lub mogą posiadać przycisk włączający i wstrzymujący pracę.
Krajalnice maga są bardzo profesjonalnym sprzętem zapewniającym higienę pracy. Należy pamiętać, że dobre krajalnice powinny być bezpieczne i posiadające wszystkie niezbędne atesty.


POLKAS
Pasternik 94, 31-354 Kraków
12 634 05 44
http://www.polkas.pl