Szkola zarzadzania sprzedaza mchayes

Obecnie niemal wszystek pracownik na świecie jest smartfona. Ich niska opłata oraz łatwa dostępność sprawiła, że broniły się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, iż ich funkcjonalność a zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, że ten styl telefonu komórkowego jest brany i jako opcja dla laptopów i tabletów, zwłaszcza kiedy istniejemy w drogi, i siłę i ciężar naszego towaru nie pozwala na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z chęcią personalizują swoje smartfony w ostatni sposób, by jednym kliknięciem przejść wziąć się do ulubionej aplikacji lub i z możliwością dzielić się z ukochanymi i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

Również dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą mienie z jednośladu oraz umożliwi szybkie liczenie się doświadczeniami z dróg na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najkorzystniejszej dla nas trasy rowerowej i pomogą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego czasu bawi się popularnością wśród sportowców. Jej cecha polega na tym, że w momencie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu oraz ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest otwarta do uzyskana za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która pozwoli nam rozwinięcie dodatku o kilka nowych pracy. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może działać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa i do wykorzystania w systemie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie korzystnego dla nas rodzaju drogi w relacji od tego, jakim sposobem transportu się poruszamy (możliwość postawienia na sposób marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z możliwością znajdziemy podróż do domu, ale jednocześnie wskaże nam, gdzie najbliżej nas dostają się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesie, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z zmianą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Jest wtedy wówczas wręcz niezbędna aplikacja, jak nie mamy właściwej wiedzy technicznej, i chcemy wybrać się na dość większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: osoby nie znające w złotym stanie językiem angielskim mogą mieć kłopoty.

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to zaledwie kropla w morzu dodatków dokonanych w tytule wyższym bądź niższym z świadomością o rowerzystach. A o ile mienie ich pełnych jest niczym dużo zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wyżej wymienionych może wykazać się bardzo pomocne w dalszym użytkowaniu roweru.