Rozwoj firmy proz

Jesteśmy przekonani, że rozwój naszej jednostki chce od satysfakcji zarówno wszystkich konsumentów korzystających bezpośrednio z własnych usług, a to jednostek instalacyjnych, specjalistycznych sklepów, budowlanych i inwestorów, którzy są odbiorcami ostatecznymi.

Jesteśmy świadomi, że poszerzanie oferty handlowej, skracanie terminów dostaw, podnoszenie kwalifikacji kadry pracowniczej oraz ciągłe doskonalenie poziomu obsługi konsumenta i wartości dostarczanych urządzeń gwarantuje osiągnięcie zaplanowanego celu.

Wiążemy się dołożyć wszelkich starań, by nasi konsumenci ubiegli w wszyscy szczęśliwi i gotowi co do cen użytkowej i marek świadczonych przez nas urządzeń.

Wentylator oznaczony napisem explosion proof to urządzenie przeciwwybuchowe prostokątne, zaprojektowane do kariery w powierzchniach zagrożonych wybuchem, dobrany do montażu w każdej sytuacji w prostokątnych kanałach wentylacyjnych. Wykonane z galwanizowanej blachy stalowej i wyposażone w klapę inspekcyjną, zezwalają na wjazd do silnika i wirnika bez potrzeb wymontowywania kanału wentylacyjnego.

Wentylatory promieniowe budowane są zgodnie z międzynarodowym standardem ISO 9001. Stworzone do gruncie w przestrzeniach zagrożenia wybuchem poza kopalniami oraz wyrobiskami górniczymi. Wentylatory posiadają wirniki uczyniony ze stopów aluminium lub wirniki stworzone z blachy stalowej, samoczyszczące, pokrywane farbą proszkową. Bez względy na jakość, wirniki wyważane razem z ISO 1940-1. Obudowa zapewne żyć zespawana z blachy stalowej, malowana proszkowo na kolor czarny. Obudowa posiada otwór inspekcyjny i drenażowy. Konstrukcja posiada detale stworzone z blachy mosiężnej, które zmniejszają ryzyko zaiskrzenia. Wirniki i obudowa zbudowane ze określeni galwanizowanej, ocynkowanej lub nierdzewnej projektowane na żądanie.

Wentylatory dachowe są wykorzystywane do wentylacji publicznej i ekonomicznej w powierzchniach zagrożonych wybuchem. Maszyny posiadają napęd bezpośredni, wirnik z łopatkami, jakie są pochylone do końca, wykonanymi ze stali galwanizowanej, z aluminiową piastą. Wentylatory zostały urządzone w silnik trójfazowy, który stanowi dopasowany do służbie w przestrzeniach zagrożonych wybuchem