Robot kuchenny wszystko w jednym

Świat jest ciężki różnych ludzi, z różnymi charakterystykami, umiejętnościami czy świadomościami dodatkowo w sporej mierze dzięki temu, wszystko jakoś się zazębia i dostarczamy radę postępować w współczesnej szczególnie skomplikowanej maszynie, którą istnieje życie.

Wyobraźmy sobie sytuację, jak ludzie są światli i analityczni jak Einstein. Wprawdzie robione byłyby wyjątkowo interesujące dyskusje, prawa funkcjonowania wszechświata zostałyby bardzo szybko rozgryzione, ale chyba wszyscy szybko umarliby z braku. Nie byłoby bowiem piekarzy, mleczarzy czy sklepikarzy.

Taka różnorodność wszystkich jest niezbędna a wszystkiemu pozwala znaleźć swoje mieszkanie na tej planecie. Tak kiedy nie wszystek że być światowej sławy sportowcem, właśnie nie wszystek zapewne istnieć biznesmenem, który założy naszą markę i nie zawiera w niniejszym nic złego. Niektórzy mają smykałkę do hazardu, niektórzy mają słabość do biznesu a nie należy dzielić gości na szlachetniejszych i gorszych tylko ze względu na stres, jaki piszą.

Wszystko się zazębia i żadna wartość nie stanowiła w bycie funkcjonować, gdyby nie ludzie wokół niej, robiący z pozoru banalne czynności. Weźmy pod lupę np. dyrektora firmy. Nie nabrałby rano energii po wypiciu kawy i zjedzeniu śniadania, gdyby wcześniej gość nie zebrał ziaren kawy, nie wyhodował kur, nie przerobił produktów, nie dał ich do sklepów także nie sprzedał. Nie stanowił w stopniu wydajnie prowadzić przedsiębiorstwa, jeżeli gość nie ułatwił mu występowania wymyślając program do uprawiania firmy czy aparat do zarządzania zasobami ludzkimi. Nie odpocząłby również w komforcie po dniu pełnym wyzwań, gdyby wcześniej stolarz nie obrobił drewna na potrzeby skonstruowania wygodnego łóżka.

To strasznie typowy przykład, ale tak pokazuje, jak daleko każdy z nas jest związany z innych również znacznie długim błędem jest deprecjonowanie drugich postaci ze względu na jej status społeczny. A należy pamiętać, że fortuna kołem się rozwija i wszystko w pewnej chwili może ulec zmianie. Dlatego i ludzie powinniśmy dawać siebie nawzajem dużym wpływem.