Program optima place

Oprogramowanie optima dla faktur to segment dedykowany dla firm usługowych, jaki w przejrzysty sposób umożliwia obsługę transakcji handlowych. Dzięki kompletnej integracji z pozostałymi modułami wysyłka określonych w porządku jest niczym nie ograniczona, co wchodzi na bliższą obsługę rozliczeń handlowych i zadania księgowe.

Moduł optima kupi na:

 

wystawienie faktur sprzedaży oraz zakupu,
obsługę umowy nie wyłącznie w złotówkach, ale zarówno w walutach obcych,
wykonywanie dokumentów korygujących,
sprzedaż czy zakup z podstawowymi formami płatności, jak też określonymi przez użytkownika oprogramowania,
prowadzenie ewidencji usług i klientów.

Handel
Oprogramowanie optima dla handlu to segment, który wspomaga sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej. Element ten stanowi wszystkie funkcjonalności modułu dla faktur, a ponadto służy nam dużą kontrolę procesów transportowych prowadzonych w nazwie, przez co umożliwia na sprawne zarządzanie towarami, które są w magazynie.

Detal
Moduł optima detal został skonstruowany z propozycją o punktach sprzedaży detalicznej. Idzie na budowanie paragonów oraz związanych z nimi faktur sprzedaży. Niezwykle naturalna obsługa, zgodność z ekranami dotykowymi oraz akcesoriami do rozpoznawania kodów kreskowych i przejrzysty interfejs, rezygnuje z okna sprzedaży detalicznej najlepsze narzędzie do służby w osiedlowych sklepach, punktach gastronomicznych czy osobach handlowych. Aplikacja jest połączona z pozostałymi modułami, z jakimi współpracuje w czasie prowadzenia sprzedaży.
Aplikacja optima dla inwentaryzacji została stworzona, z zasadą o większym procesie inwentaryzacji. Dzięki niej urządzenie z wbudowanym aparatem może spełniać czynność przenośnego czytnika kodów kreskowych oraz kolektora informacji.

Optima cennik
W efekcie książce z ostatnim oprogramowaniem powstają pliki z informacjami inwentaryzacyjnymi, jakie można swobodnie i wygodnie wgrać na dysk w chmurze przesłać na konkretny adres e-mail lub zarejestrować jako plik na komputerze. Format pliku wynikowego stanowi w zupełnie dopasowany do dania z systemem optima. W ruchu z obecnym rozwiązanie obecne będzie najwartościowsze nie tylko podczas inwentaryzacji, a ponadto w porządku wykonywania innych dokumentów handlowo-magazynowych. Optima cennik przydatny jest na karcie producenta, jak oraz na kartkach autoryzowanych partnerów.
Moduły handlowe współpracują także z elementem optima Kasa Bank, który powoduje na tą kontrolę wszystkich zagadnień związanych z przepływem środków gospodarczych w postaci.