Program ksiegowy dla kilku firm

PC Market firmy Insoft to najbardziej elastyczny program, zarówno dla młodszego sklepu kiedy a dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł pierwszy stanowi w zakresie kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W miarę rozwoju jednostki można poprawiać ją o inne moduły. PC Market jest czułym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest przez naszych konsumentów. Najnowsza możliwość Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla całych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W jakimś szczególe będziesz wiedział ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ciż zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie cele najchętniej kupują Twoi klienci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca przynosi Ci najprostsze ceny. Jednak będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto a ile stanowi Ciż również wpłacić pieniędzy. W dowolnej chwili program określi jaką kwota pieniędzy korzystasz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić dużo czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a zwłaszcza wtedy, gdy weźmiesz z pomocy kolektorów informacji. Samodzielnie i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program sam je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki współpracy z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to kwestia zaledwie kilku sekund.

Na bliskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze projekty to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Jednym z najciekawszych jest program PC-Market.

Spowodowany jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Stosuje go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Prosty i popularny w obsłudze, w nieświadom rozwiązanie pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na określoną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede wszystkim jest jasny, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z większością otwartych na rynku urządzeń fiskalnych, a dodatkowo każdego typu sprzętem, który ważna zobaczyć w placówkach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.