Program komputerowy zune

System enova 365 to oprogramowanie klasy ERP. Został on założony w sensu usprawnienia wydajności operacyjnej przedsiębiorstwa. Według danych producenta system enova 365 jest stosowany przez ponad osiem tysięcy naszych spółek!

Enova reaguje na dużo potrzeb współczesnych przedsiębiorstw. Wielofunkcyjność idzie na wybranie dokładnie wymaganej funkcjonalności. Modułowość umożliwia dodawanie i pozbawianie możliwości systemu, dzięki czemu ważna przekroczyć z naturalnej wersji do zaawansowanych funkcjonalności. System umożliwia pełną mobilność. Współpracuje on z platformą windows 7 i wyżej i idzie na obsługę na tablecie. Inne dostępne wersje to rzecz na smartfonie pożądaj przez przeglądarkę internetową. System umożliwia pełną kontrolę i dawanie zadań. Operatorzy są przydzielani z poziomu aplikacji. Stan realizacji działania potrafi żyć w wszystkiej chwili zweryfikowany. Dzięki temu rezygnuje się przestojów w praktyki oraz odnajduję zaginione dokumenty.

System enova jest oferowany w trzech wariantach. 1. Standardowy zakup licencji - staje się ona cechą klienta wraz z okazją jej aktualizacji. Opcja idealna dla firmy korzystających z pomocy lub leasingu. 2. Wynajem oprogramowania - opłata jest przyjmowana w organizacji opłat abonamentowych za korzystanie z wybranych elementów systemu. Skuteczne rozwiązanie dla maluchach i niewielkich firm. 3. Dzierżawa stylu i infrastruktury - całość usługi jest realizowana przez dostawcę. Moduły są wynajmowane wraz z serwerem, aktualizacjami i backupami. Organizm jest zdolny do użytku natychmiast! Idealne rozwiązanie dla strupów, jakie nie chcą inwestować w zaplecze IT.

System enova jest uzyskany przez firmę Soneta sp. z o.o. Spółka została ubrana w 2002 roku a dzięki wykorzystaniu eksperckiej informacji oraz profesjonalnej obsłudze odniosła sukces rynkowy. Misją firmy Soneta jest dostarczanie oprogramowania, które tworzy, że Partnerzy a Mężczyźni mają najwyższą skuteczność w użytkowaniu technologii informacyjnych, niezbędną aby uzyskać sukces biznesowy. Spółka jest zatrudniona społecznie i wzmacnia takie fundacje jak "Wiosna" czy "Mimo wszystko Anny Dymnej".