Odpylacz bateryjny

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w sytuacje worków filtracyjnych z dalekich towarów również o przeróżnym kształcie oraz dużym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i zamykanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie niemal w wszelkiej gałęzi przemysłu, w którym jest problem z złym powietrzem zachodzącym w toku przemysłowym.

Bardzo znane - filtry modułowe, które stosowane są zwłaszcza w części drzewnej i meblarskiej, bardzo dokładnie wykonują naszą karierę również przy odciąganiu różnych typów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W prostej możliwości mamy również wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak również niskie odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla niektórych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów ukazują się dużą powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i słabych pyłów. Odpylacze kasetonowe są brane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z koncentracji na naszą budowę stanowią silną przestrzeń filtracyjną.

Dużo szeroka gama proponowanych odpylaczy zapewnia nam dobry dobór maszyny do potrzeb klienta. Dużo wiadomości o swej możliwości można przyjąć na polskiej stronie internetowej lub łącząc się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas dania odpylające są tanie w klasy przeciwwybuchowej co świadczy, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego "atex dust collector".

Zastosowanie:- pyły, trociny, wióry czerpiące z obróbki drewna- pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów- mgła olejowa, itp.

Zachęcamy do nauczenia się z nowym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości stosowania różnych formie, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie więcej w Twojej firmie zastosowanie i uzna utrzymać w nim czystość, oraz w toku zimy w porządku recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.