Oczyszczanie powietrza powstajace w procesie przemyslowym

Odpylacze workowe, dzięki dużemu asortymentowi w postaci worków filtracyjnych z różnych materiałów i o różnym kształcie oraz różnorodnym systemie czyszczenia, zaczynając od mechanicznego po system przedmuchowy i usuwanie brudu sprężonym powietrzem, znajdują swoje zastosowanie prawie w każdej gałęzi przemysłu, w którym istnieje problem z nieczystym powietrzem powstającym w procesie przemysłowym.

krajalnice do wędlinKrajalnice do mięsa i wędlin Polkas Kraków

Bardzo popularne – filtry modułowe, które używane są najczęściej w branży drzewnej i meblarskiej, bardzo dobrze spełniają swoją funkcję również przy odciąganiu innych rodzajów pyłów, np. papier, tworzywa sztuczne, itp. W swojej ofercie mamy zarówno wielkie jednostki modułowe mogące obsługiwać wielkie hale produkcyjne jak i małe odpylacze stacjonarne wykorzystywane indywidualnie dla poszczególnych maszyn.

Odpylacze kartridżowe mimo małych gabarytów charakteryzują się wielką powierzchnią filtracyjną. Używane są do suchych i drobnych pyłów. Odpylacze kasetonowe są używane w filtracji przemysłowej o małych stężeniach pyłów. Z uwagi na swoją budowę mają dużą powierzchnię filtracyjną.

Bardzo duża gama proponowanych odpylaczy umożliwia nam optymalny dobór maszyny do potrzeb konsumenta. Więcej informacji o naszej ofercie można otrzymać na naszej stronie internetowej lub kontaktując się z nami bezpośrednio.

Oferowane przez nas urządzenia odpylające są dostępne w wersji przeciwwybuchowej co oznacza, że to odpylacz wykonany zgodnie z przepisami zawartymi w unijnej dyrektywie atex, z angielskiego “atex dust collector”.

Zastosowanie:
– pyły, trociny, wióry pochodzące z obróbki drewna
– pył szlifierski z opiłkami różnorodnych materiałów
– mgła olejowa, itp.

Zapraszamy do zapoznania się z innowacyjnym odpylaczem filtracyjnym o modułowej konstrukcji, który dzięki swojej stabilnej budowie, wielofunkcyjności, możliwości wykorzystywania różnych konfiguracji, sposobie opróżniania oraz czyszczenia rękawów filtracyjnych, znajdzie również w Twojej jednostce zastosowanie i pozwoli utrzymać w nim czystość, a w czasie zimy w systemie recyrkulacyjnym odzyska ciepłe powietrze z powrotem na halę.