Obowiazki pracodawcy czas pracy

W swej możliwości otrzymują się jedynie skuteczne i mocne technologicznie urządzenia, m.in atex vacuum cleaners, czyli centralne odkurzacze przemysłowe wyprodukowane razem z zasadą atex. Zapewnienie bezpieczeństwa w okresie pracy, ochrona funkcji i funkcjonalność obsługi są tu na doskonałym miejscu. Najlepsza wydajność ssania i filtracji została uzyskana dzięki zastosowaniu wysokiej klasie składników, technicznie ulepszają konstrukcję i trwały wzrost w zakresie technik: filtracji, podciśnieniowej i oczyszczania filtra.

W polskim wielkim asortymencie znajdą Państwo nie tylko małowymiarowe odkurzacze przemysłowe, lecz też specjalistyczne a niezwykle skuteczne maszyny do wiórów i cieczy, jak również agregaty typu S, będące związaniem odkurzacza przemysłowego i maszynki do transportu podciśnieniowego.

Odpylanie, odkurzanie, oczyszczanie próżniowe i transport podciśnieniowy przy zastosowaniu agregatów ssących o wielkości od 3 do 300 kW, z planem filtracji o wszystkim poziomie a każdymi klientami elementów, które rozprowadzają pył.

Stacjonarne agregaty ssące zasysają wszystkie nieczystości poprzez zabudowane instalacje odkurzania i gromadzą je w nowych zbiornikach lub urządzeniach transportujących. Produkowane seryjnie wyjątki są dostosowane do potrzeb indywidualnych.

Jesteśmy prekursorem w ciągu innowacyjnych, mobilnych agregatów ssących. Agregaty te są mocowane na przyczepach lub samochodach ciężarowych natomiast są optymalnym urządzeniem do tworzenia czynności dla przedsiębiorstw świadczących usługi oczyszczania zakładów produkcyjnych. Urządzenia te traktowane są przy zasysaniu znaczniejszych kwot suchego materiału z trudnych przestrzenie. Zostały przygotowane według ADR z wykonaniem przeciwwybuchowym według ATEX.

Interesujemy się projektowaniem, tworzeniem, montażem narzędzi i instalacji odpylających. Produkujemy instalacje odpylania maszyn, zespołów urządzeń i punktów we jakichkolwiek gałęziach przemysłu. Planujemy i działamy także instalacje dla pyłów wybuchowych.