Najpopularniejszy na rynku gastronomicznym system

wózek bagażowy

GASTRO to zespół narzędzi, które zaspokajają potrzeby każdego samodzielnego lokalu lub sieci lokali gastronomicznych. Jest to kompleksowe rozwiązanie do ewidencjonowania i kontrolowania sprzedaży, rozliczenia gospodarki magazynowej, oraz prowadzenia wszelkiego rodzaju analiz. Pozwala też na składanie zamówień przez internet i telefon, na konfigurowanie własnych raportów dostosowanych do indywidualnych potrzeb.


Jest wspomagany przez aplikacje mobilne oparte na systemie android. Program GASTRO POS to najpopularniejszy na rynku gastronomicznym system, który za pomocą ekranu dotykowego pozwala na szybsza i intuicyjną sprzedaż.
Program też usprawnia pracę kelnerów. Pomaga także w szkoleniu nowych pracowników. Jest najbardziej elastycznym systemem na rynku. W zależności od rodzaju lokalu program ten ma różne opcje, indywidualnie dobrane.
Każdy pracownik, który loguje się do systemu, ma specjalny kod lub kartę magnetyczną. W zależności od zajmowanego stanowiska można ograniczyć widok różnych opcji, tak że widzi je tylko pracownik o określonych kompetencjach. Program ten pomaga także kontrolować czas pracy i rejestrować sprzedaż każdego pracownika.
Program GASTRO POS umożliwia także współpracę z systemami hotelowymi i różnymi urządzeniami specjalistycznymi. Można także kontrolować rabaty, oraz elastycznie kształtować ceny.
Weryfikacja zamówień i rachunków, współpraca z kuchnią i łatwość modyfikowania potraw to kolejne zalety tego programu.
Obsługa przez ekran dotykowy, dopasowywanie wielkości ekranu do indywidualnych potrzeb to kolejne atuty.
Dla właścicieli lokalu bardzo ważny jest fakt, że dzięki temu programowi mogą swobodnie kontrolować zamówienia i rachunki. Mogą także w dowolnej chwili kontrolować sprzedaż kelnerów.
Dzięki GASTRO POS można także graficznie zaprezentować salę.
Program ten jest w zasadzie wszystkim czego potrzeba właścicielom lokalów gastronomicznych. Dzięki niemu mogą być na bieżąco, pozwalając na szybki dostęp do informacji zawartych w internecie,
Dba także o bezpieczeństwo danych, które można umieścić na wirtualnym dysku. Raporty są dostępne praktycznie wszędzie tam, gdzie jest możliwość połączenia się z internetem.
Program GASTRO to najpopularniejszy na rynku gastronomicznym system, który jest oparty na ponad dwudziestoletnim doświadczeniu, opracowany przez najlepszych specjalistów.