Krajalnice 2015

Prowadzisz mały problem gastronomiczny, restaurację, a może niewielki sklep? Szukasz krajalnicy, którą składają dwie strony: wysoka grupa oraz przystępna cena? Krajalnica firmy Maga spełni Twoje potrzeby.

Krajalnica 612p jest sporządzona przez polskiego producenta, przez co do jej głównej ceny nie ma doliczonych kosztów za transport międzynarodowy. Posiada serwis "na miejscu". Jest względnie prosta w obsłudze, która naprawdę spełnia pokładane w nim możliwości.

Krajalnica maga 612p to skutek, oddany do cięcia przede każdym pozostałego rodzaju wędlin i ciała, jednak z przeznaczeniem prawdopodobnie żyć traktowany oraz do robienia plastrów z warzyw czy sera. Idą spośród niej plastry o grubości od 0 do 28 mm, oraz z zadowoleniem osiągniemy dzięki niej również niemal przezroczyste plasterki wysokogatunkowych wędlin, kiedy również ciężkie plastry mięsa, np. na grilla.

Krajalnica jest krótkotrwała i niezwykle precyzyjna, a używanie jej - w sum bezpieczne. Wszystkie elementy zostały dobrze zabezpieczone i skończone z naprawdę trwałych, łatwych w sprzątaniu i pielęgnacji elementów. Krajalnica maga użytkowana razem z załączoną instrukcją, spełnia wszystkie zaufania i warunki sanitarne. Wszystek składnik tego urządzenia, który zawiera jakąkolwiek relacja z żywnością, jest spełniony z elementów nierdzewnych.

Nie marzysz, aby krojone przez Ciebie wędliny marnowały się jako "resztki", bo Twoja krajalnica nie jest poważnej płyty dociskowej? Z modelem 612p nie nie będziesz miał tegoż problemu! To krajalnica, która właśnie dotnie wszystkie plasterki, wykorzystując założone w nią materiały do minimum i zmniejszając jakiekolwiek straty. Dodatkowo, jeśli po jednym czasie określisz, iż nóż kroi mniej dokładnie, jednak możesz posiłkować się załączoną ostrzarką i stworzyć akcesorium do ostatniego, by znów działało "jako inne".