Krajalnica z waga

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest skutkiem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną kondycję i wieloletnie doświadczenie, jakie z gwarancją nie powinno zostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy i lekkie produkty na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie przenosi się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki wykorzystaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej jakości Krajalnica została przeprowadzona z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń otwartych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował projektowanie oraz pracę maszyny. Materiały z jakich sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które mają dostęp z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co dobrze przydłuża ich siłę. Pozostałe elementy zostały zrobione z anodowanego aluminium.

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego włączenia się krajalnicy w złych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego i jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno urządzona w specjalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego tylko jak szuka się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra oraz podczas ustawienia tegoż stołu w książek przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób wykonywających przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z reszt żywności.