Krajalnica 612pt

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej z lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo posiada ugruntowaną książkę i długie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest urządzeniem profesjonalnym, które potrafi kroić zarówno twarde jak również przyjemne towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może wynieść do 28mm. Krojenie robi się wyłącznie przy udziale siły grawitacji, nie ma potrzeby ręcznego dociskania żywności. Dzięki zastosowaniu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do indywidualnego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najwyższej klasie Krajalnica została przygotowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, gwarantujących największą odporność wśród podobnych urządzeń widocznych na placu. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie i realizację maszyny. Artykuły z których sprawiona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, jakie są kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane stały ze pewni nierdzewnej, co bardzo przydłuża ich moc. Dodatkowe elementy zostały sporządzone z eloksalowanego aluminium.

https://grupa-wolff.eu/pdf/katalog-ex/06-sygnalizacja-optyczno-akustyczna-ex-grupa-wolff.pdf

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika urządzony stanowi w przyciski START/STOP, co blokuje możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego dodatkowo jego przywróceniu. Krajalnica jest jednocześnie zaopatrzona w specjalną blokadę, która idzie na zdjęcie stołu podawczego ale jak spotyka się on w perspektyw zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w pozycji przy tym pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób siedzących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.