Ekran dotykowy rysik

GASTRO POS jest programem, który zezwala na dużą i intuicyjną sprzedaż, opracowaną w mało ruchach poprzez ekran dotykowy. Jak bardzo prosty plan na targu gastronomicznym bawi się dużym znaczeniem wiodących szefów restauracji. Jego intuicyjna obsługa uczestniczy w akcji kelnerom natomiast tymże samym ułatwia szkolenie nowych ludzi.

Dzięki bardzo prostej, intuicyjnej obsłudze nie potrzebuje eleganckich oraz długotrwałych szkoleń, oraz bardzo prymitywna metoda użytkowania za pomocą ekranu dotykowego, połączona z wielką gamą funkcji, znacznie doskonale sprawdzi się w nie właśnie w małym, pojedynczym lokalu, ale więcej w budowy gastronomicznej.

Indywidualne dobranie funkcji
Dzięki bardzo wielu pracom oraz modułom GASTRO POS stanowi daleko elastycznym systemem, jaki osiągniemy na targu. W relacji od profilu lokalu, albo jest to bar, pub, i nawet restauracja, możesz dopasować oraz spersonalizować opcje, jakie będą najpodobniejsze dla Twoich potrzeb.

Bezpieczeństwo
Logowanie się naszych pracowników do programu przez wprowadzenie niepowtarzalnego kodu, odcisk palca lub zbyt pomocą karty magnetycznej umożliwia pełny monitoring także jego czasu rzeczy jak i efekcie jaki tworzy. W współzależności od stanowiska, można również ustalić widok opcji tak, aby był on dostosowany do uprawnień danej osoby, np. kelner widzi jedynie sprzedaż, manager widzi sprzedaż i wystawianie faktur, pracodawca jest wstęp do każdych opcji. GASTRO POS pozwala ograniczyć straty lokalu i zwiększyć zyski. Program pos gastro ułatwia i obsługę rozliczeń w gastronomii.

Zalety programu:

obsługa przez ekran dotykowy, wykonując kilka kliknięć;
dopasowanie ekranu do innych potrzeb;
kontrola rachunków oraz zamówień;
przejrzysto zaprojektowany ekran bonowania;
obrazowa prezentacja sali;
rozliczenia kelnera w jakimś elemencie;
zapisywanie czasu pracy;
brak trudności w modyfikowaniu potraw;
zgodność z kuchnią;
sprawdzanie zamówień i rachunków;
elastyczne kształtowanie cen;
kontrola ustalanych rabatów;
współpraca z organizmami hotelowymi i akcesoriami do działań specjalnych.