Dotacje na rozwoj firmy slaskie

http://fiskalne-krakow.pl/post/elzab-mera.html

Subiekt Ignacy Rzecki miał spisany wszystek własny skład w kajecie. W obecnym tymże, w jakim powodował ewidencje sprzedaży. Lecz jego interes nie miał tylko efektów oraz produktów, co na przykład nieduża hurtowania motoryzacyjna, gdzie samych tarcz hamulcowych pewno żyć kilkadziesiąt rodzajów. Wpisywanie w notesie nie rozwiąże problemów współczesnego biznesmena, szczególnie, jeżeli mamy z bardzo bogatej techniki przechowywania, jaką jest magazyn wysokiego składowania. Jak sobie pomóc w takiej rzeczy?

Z pomocą przychodzi firma Comarch, drink z największych twórców oprogramowania na Lokalnym rynku oraz oferowany przez niego wms program magazynowy. To unikatowe i daleko zaawansowane oprogramowanie typu erp, ułatwiające ewidencję przechowywanych środków i produktów. Układa się z dwóch modułów- Comarch WMS Zarządzanie i Comarch WMS Magazynier, które bezbłędnie ze sobą współpracują, i razem są idealne rozwiązanie dla obsługi magazynu wysokiego składowania.

Pierwszy moduł stanowi bazę projektu i zapewnia stworzenie cyfrowej wersji magazynu. Taka elektroniczna struktura, dokładnie odpowiada naszej rzeczywistej wersji, umożliwia ustawienie dla konkretnych produktów, półek, i nawet środków transportu takich jak palety. Możemy generować dyspozycje dla magazynierów, definiować wartości minimalnych i wielkich stanów, ustawiać znaczenia dla danych towarów. Drugi moduł, Comarch WMS Magazynier to przedłużenie ręki magazyniera. Daje szansę etapowania przyjęć i wydań, drukowania niezbędnych dokumentów i nawet etykiet. To niewątpliwie dodatki, do ważnego zadania, którym jest sprzedawanie, przesuwanie, kupowanie i inwentaryzacja towarów. Element ten daje dyspozycje, organizowane przez pracodawcę, co usprawnia cały proces zarządzania magazynem.

WMS program magazynowy zapewnia pełną integralność z Comarch ERP, jednak pewne elementy obydwu systemów są rozdzielone. Taka współpraca, na poziomie dokumentów handlowych, a nie danych historycznych, umożliwia oddzielenie gospodarki magazynowej od operacji księgowych.