Comarch optima pdf

Podstawą prawidłowego działania marki w XXI wieku są zaawansowane systemy informatyczne. Umożliwiają one wspomaganie takich działów jak logistyka, księgowość, marketing, zarządzanie produkcją oraz przechowywanie. Systemy erp różnią się na modułowe i zintegrowane. Najpopularniejszym programem stosującym oprogramowanie erp jest Optima.

 

Dostępność wielu modułów umożliwia skomponowanie odpowiedniego programu względem prowadzonej kampanie. Moduł:
– Płace oraz Kadry umożliwia import i eksport podstaw informacji do Excela. Kupi na budowanie ewidencji czasu pracy. Kreowanie wykresów (słupkowych, liniowych) umożliwia reprezentację danych, co zabiera się na granica prędkiej i gruntownej analizy. Moduł Kadry zezwala na krótki podgląd limitu nieobecności, dostępnych dni urlopu. W codzienny rozwiązanie wytwarzane są dokumenty typu: umowy pracowników, umowy cywilno prawne,
– Handel i magazynowanie kupi na działanie dokumentów potrzebnych na jakimkolwiek okresie w tokach firmowych jak sądzenie materiałów, wydawanie materiałów, składowanie wyrobów gotowych, przejmowanie wyrobów gotowych przez użytkownika oraz przesunięcia międzymagazynowe (WZ, PZ, MM). Moduł Handel jest kompatybilny z elementem Fakturowanie,
– Detal stworzony stał z opinią o sprzedawcach detalicznych. Umożliwia wystawianie faktur i paragonów sprzedaży. Współpracuje z urządzeniami publicznymi i wewnętrzną podstawą danych. Obsługuje wiele sposobów drukarek fiskalnych, w stylu off-line i on-line. Pozwala na obsługę kodów wagowych i wypuszczanie ich przez wagę metkującą. Umożliwia kontrolę stanów magazynowych. Stwarza możliwość nadania indywidualnych praw pracownikom do obsługi miejsc w relacji od pełnionej roli.

Wszystkie elementy cechuje prostota obsługi, czytelny interfejs. Dzięki integracji z innymi modułami otrzymujemy kompleksowe narzędzie ułatwiające zarządzanie firmą.