Bizerba krajalnica automatyczna

Nie od dzisiaj wiadomo, że mężczyzna kupuje oczami. Produkty atrakcyjne wizualnie motywują do zakupu i traktuje to także świeżej wędliny jak również doskonale zapakowanego kosmetyku. Atrakcyjnie wyglądający efekt jest chlubą i wizytówką sklepu, dla mężczyznę zaś jest potwierdzenie, że sprzedawca dokłada wszystkich starań aby zaspokoić potrzeby klienta.

 

Klienci szczególną wagę do wyglądu przywiązują podczas zakupów artykułów spożywczych, gdzie sposób prezentacji oraz prezentacji produktu jest strategiczni pomysł na decyzje zakupowe. Bizerba krajalnice wychodzi wbrew tym wymaganiom i czeka Państwu przedstawić urządzenia, które wykonają wszystkie Państwa wymagania związane z cięciem i porcjowaniem produktów, przy zapewnieniu najwyższych standardów higieny.
Krajalnice Bizerba to Rolls Royce’y serwisu spożywczego. Naszymi planami przy tworzeniu narzędzi jest bezpieczeństwo, higiena i energooszczędność co powoduje nam wyznaczać światowe wzory i brać konkurencję. Niezależnie od twardości bądź miękkości produktu, możecie Państwo istnieć jaśni, że wyrób zostanie pokrojony równo, łatwo i dokładnie. Także nasze krajalnice zużywają od 35 do 60% mniej energii niż urządzenia firm konkurencyjnych, zaś 0% poboru sile w systemie spoczynku stawia nas w skóry innowatorów w powierzchni budowy maszyn do krojenia. W sklep naszej możliwości wchodzą krajalnice ręczne, krajalnice półautomatyczne oraz automatyczne.
Krajalnice które Państwu oferujemy, zdadzą egzamin również w bloku jak dodatkowo we całego rodzaju placówkach hurtowych i detalicznych. Bizerba Scaleroline A 650 czy Bizerba Agiloline B 100 w wielki sposób usprawnią procesy krojenia i porcjowania wędlin, serów oraz chlebów zapewniając wzrost efektywności pracy, oszczędność energii i czasu służby w wielkich zakładach przemysłowych zaś krajalnice ręczne, automatyczne i półautomatyczne dobrze sprawdzą się w interesach mięsnych, piekarniach, delikatesach, gastronomii także silnych kuchniach. Krojenie i porcjowanie świeżych produktów jeszcze absolutnie nie istniałoby oczywiście oczywiste.